Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 449 385.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall натуральный белый!