Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 118 905.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall ореховый белый!