Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 705 805.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall шоколадный белый стандарт!