Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 449 385.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall 3м, классический белый!