Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 697 245.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый стандарт!