Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 945 105.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling классический белый антик турник!