Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 655 935.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный белый антик турник стандарт!