Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 912 355.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling натуральный стандарт!