Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 655 935.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, z tego powodu nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling ореховый белый антик турник стандарт!