Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 655 935.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник стандарт!