Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 800 520.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник na sto procent są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный белый антик турник!