Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 602 530.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish ceiling шоколадный стандарт!