Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 862 485.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall классический белый, стандарт!