Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 821 175.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник, стандарт!