Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 007 070.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый антик турник!