Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 007 070.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник!