Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 841 830.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall натуральный белый турник, стандарт!