Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 210 085.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник, стандарт!