Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 862 485.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый антик турник!