Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 821 175.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник, стандарт!