Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 862 485.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zobaczyli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall ореховый белый турник!