Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 428 730.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall шоколадный белый турник, стандарт!