Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 007 070.00 zl.
Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка swedish wall 3м классический белый антик!