Plac zabaw i drabinka ścienna Perfetto Sport Детский спортивный комплекс Sempre PS 105 с тренажером Vinsere 121 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Perfetto Sport Детский спортивный комплекс Sempre PS 105 с тренажером Vinsere 121
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 5 308 335.00 zl.
maks. obciążenie 130 kg, wymiary (Dxsxw): 2660 mm
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Perfetto Sport Детский спортивный комплекс Sempre PS 105 с тренажером Vinsere 121

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Perfetto Sport Детский спортивный комплекс Sempre PS 105 с тренажером Vinsere 121: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Perfetto Sport Детский спортивный комплекс Sempre PS 105 с тренажером Vinsere 121 w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Perfetto Sport Детский спортивный комплекс Sempre PS 105 с тренажером Vinsere 121 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Perfetto Sport Детский спортивный комплекс Sempre PS 105 с тренажером Vinsere 121!