Plac zabaw i drabinka ścienna Romana детский спортивный комплекс алфавит 2 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana детский спортивный комплекс алфавит 2
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 077 595.00 zl.
Cechy ogólne: Typ: obiekt dla ulicy Materiał: metal Mocowanie: na podłodze Maksymalne obciążenie: 100 kg Ściany (schody): tak Huśtawka: jest Wysokość: 187 cm
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana детский спортивный комплекс алфавит 2

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana детский спортивный комплекс алфавит 2: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana детский спортивный комплекс алфавит 2 w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana детский спортивный комплекс алфавит 2 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Romana детский спортивный комплекс алфавит 2!