Plac zabaw i drabinka ścienna Romana детский спортивный комплекс ио в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana детский спортивный комплекс ио
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 5 225 715.00 zl.
Cechy ogólne: Materiał: metal Huśtawka: jest Długość: 200 cm Szerokość: 200 cm Wysokość: 210 cm
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana детский спортивный комплекс ио

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana детский спортивный комплекс ио: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana детский спортивный комплекс ио w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana детский спортивный комплекс ио w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Romana детский спортивный комплекс ио!