Plac zabaw i drabinka ścienna Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый
Towar wycofany z produkcji
Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Romana луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л зеленый!