Plac zabaw i drabinka ścienna Romana турник дск р.01.02 blue в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana турник дск р.01.02 blue
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 784 890.00 zl.
Romana турник дск р.01.02 blue
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana турник дск р.01.02 blue

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana турник дск р.01.02 blue: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana турник дск р.01.02 blue w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana турник дск р.01.02 blue w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Romana турник дск р.01.02 blue!