Plac zabaw i drabinka ścienna Romana уличный комплекс горка в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana уличный комплекс горка
Chwilowo nie ma ofert
kompleks ulicy, wymiary (dł 215 ø 215 w): 600 215 1780 215 1660 mm
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana уличный комплекс горка

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana уличный комплекс горка: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana уличный комплекс горка w całości są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana уличный комплекс горка w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Romana уличный комплекс горка!