Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка комета next в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка комета next
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 437 290.00 zl.
Basen sportowy Rondo Kometa Next (+ liny drabinki) to nowa solidna konstrukcja znanej szwedzkiej ściany. Lina, i pierścienie początkowy wariant osprzętu jest już w komplecie. Wysokość: 2210 mm Dopuszczalne obciążenie: 100 kg Waga z opakowaniem: 29 kg.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana шведская стенка комета next

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка комета next: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка комета next absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana шведская стенка комета next w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка комета next!