Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка комета next 3 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка комета next 3
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 428 730.00 zl.
Możliwe kolory: niebiesko-żółty, zielono-żółty, biało-żółty Mocowanie: do ściany w zestawie: wspornik poziomy pasek z siatką lina, trapez, pierścienie gimnastyczne Techniczne: Regulowana wysokość: od 2,12 m do 2,35 m Wymiary: 0,82 x 1,86 m Szerokość robocza bramkę - 86 cm Szerokość szwedzkiej schody - 53 cm opakowanie: 1 karton o wymiarach: 116 x 61 x 14 cm Waga w opakowaniu: 38 kg Dopuszczalne obciążenie: 100 kg (podana w dowodzie przez producenta) Wyniki prowadzonych badań: 230 kg
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana шведская стенка комета next 3

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка комета next 3: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка комета next 3 na sto procent odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana шведская стенка комета next 3 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка комета next 3!