Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый
Towar wycofany z produkcji
Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка луна большая дскд 2с 8 04 465 л зеленый!