Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой
Towar wycofany z produkcji
Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой na sto procent są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Romana шведская стенка луна маленькая дскд 2с 6 04 465 л голубой!