Plac zabaw i drabinka ścienna Romana элемент комплекса дск во 92 20 00 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Romana элемент комплекса дск во 92 20 00
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 962 225.00 zl.
element kompleksu, maksymalne obciążenie: 100 kg
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Romana элемент комплекса дск во 92 20 00

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Romana элемент комплекса дск во 92 20 00: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Romana элемент комплекса дск во 92 20 00 w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Romana элемент комплекса дск во 92 20 00 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Romana элемент комплекса дск во 92 20 00!