Segway Skymaster Wheels 6 Bluetooth в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 738 555.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 700 W, obciążenie do 120 kg prędkość do 15 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 20 km głośniki, biały, czerwony, niebieski, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe Skymaster Wheels 6 Bluetooth
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Kolor
Wymiary i waga Skymaster Wheels 6 Bluetooth
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Skymaster Wheels 6 Bluetooth

Podany produkt segway Skymaster Wheels 6 Bluetooth: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia segwaya Skymaster Wheels 6 Bluetooth w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić segwaya Skymaster Wheels 6 Bluetooth w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości segwaya Skymaster Wheels 6 Bluetooth!