Segway Smart Balance Diamond 6.5 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 717 900.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 700 W, obciążenie do 120 kg prędkość do 18 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 20 km głośniki, biały, złoty, niebieski, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe Smart Balance Diamond 6.5
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Kolor
Wymiary i waga Smart Balance Diamond 6.5
? Szerokość
? Głębokość
? Wysokość
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Smart Balance Diamond 6.5

Podany produkt segway Smart Balance Diamond 6.5: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia segwaya Smart Balance Diamond 6.5 absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić segwaya Smart Balance Diamond 6.5 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w parametrach segwaya Smart Balance Diamond 6.5!