Segway Smart Balance Easy Way зимний в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 912 355.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 1000 W, obciążenie do 150 kg prędkość do 20 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 30 km głośniki, biały, bordowy, żółty, czerwony, niebieski, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe Smart Balance Easy Way зимний
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Kolor
Wymiary i waga Smart Balance Easy Way зимний
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Smart Balance Easy Way зимний

Podany produkt segway Smart Balance Easy Way зимний: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia segwaya Smart Balance Easy Way зимний w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić segwaya Smart Balance Easy Way зимний w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości segwaya Smart Balance Easy Way зимний!