Segway Smart Balance KY-BM 10 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 676 590.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 600 W, obciążenie do 120 kg prędkość do 12 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 20 km głośniki, avatar, pioruna, tęczy, hip-hop
Kolory
Cechy
Podstawowe Smart Balance KY-BM 10
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Kolor
Akumulator Smart Balance KY-BM 10
? Pojemność akumulatora
? Czas ładowania
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Smart Balance KY-BM 10

Podany produkt segway Smart Balance KY-BM 10: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia segwaya Smart Balance KY-BM 10 w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić segwaya Smart Balance KY-BM 10 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył niedokładność w właściwości segwaya Smart Balance KY-BM 10!