Segway Smart Balance Suv 10 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 056 940.00 zl.
mini-гироскутер, obciążenie do 120 kg prędkość do 20 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 30 km biały, beżowy, żółty, czerwony, szary, niebieski, fioletowy, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe Smart Balance Suv 10
? Typ
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Zabudowa
? Kolor
Wymiary i waga Smart Balance Suv 10
? Szerokość
? Głębokość
? Wysokość
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Smart Balance Suv 10

Podany produkt segway Smart Balance Suv 10: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia segwaya Smart Balance Suv 10 absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić segwaya Smart Balance Suv 10 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości segwaya Smart Balance Suv 10!