Segway Smart Balance Wheel 6.5 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 829 735.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 700 W, obciążenie do 120 kg prędkość do 15 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 20 km głośniki, biały, czerwony, niebieski, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe Smart Balance Wheel 6.5
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Kolor
Akumulator Smart Balance Wheel 6.5
? Czas ładowania
Wymiary i waga Smart Balance Wheel 6.5
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Smart Balance Wheel 6.5

Podany produkt segway Smart Balance Wheel 6.5: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia segwaya Smart Balance Wheel 6.5 na sto procent są poprawne.

Jeśli decyzję kupić segwaya Smart Balance Wheel 6.5 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli niedokładność w właściwości segwaya Smart Balance Wheel 6.5!