Plac zabaw i drabinka ścienna Sundays детский спортивный комплекс qc 05013 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Sundays детский спортивный комплекс qc 05013
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 759 210.00 zl.
Cechy ogólne: Typ: obiekt dla ulicy Materiał: plastik Mocowanie: na podłodze Ściany (schody): brak Poziomy pasek: nie Pierścienie: brak Lina: nie Trapez: brak Liny drabinki: brak Рукоход: brak Huśtawka: jest Wodna: jest Siatka do wspinania: brak Belka: nie Obręcz do koszykówki: jest Snake: nie Tarcza do wspinania: brak Deska do prasowania: brak Sportowy mat: brak Waga: 19 kg
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Sundays детский спортивный комплекс qc 05013
Producent: Changzhou Wellife Furnace CO., Ltd. No.6 Dongxing Rd, Pingxi Village, Pingdi Town, Longgang District, Shenzhen, China.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Sundays детский спортивный комплекс qc 05013: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Sundays детский спортивный комплекс qc 05013 w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Sundays детский спортивный комплекс qc 05013 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Sundays детский спортивный комплекс qc 05013!