Plac zabaw i drabinka ścienna Sundays QC 05013 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 655 935.00 zl.
Doskonały kompleks do gier Sundays QC-05013 stanie się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu dzieci. Kompleks ten można śmiało nazwać мультифункциональным: jest tu i wodna, kosz do piłki i wygodne качельки dla małych dzieci. Ludzie w różnym wieku znajdą coś fajnego! Wszystkie części zjeżdżalnie-kompleksu wykonane są z tworzywa sztucznego. Wodna stworzony maksymalnie bezpieczne dla korzystania z dziećmi w różnym wieku: przeciwpoślizgowe schody, huśtawka z przegrodą, ochronne zderzaki u migawki. Limit waga 35 kg.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Sundays QC 05013
Producent: Changzhou Wellife Furnace CO., Ltd. No.6 Dongxing Rd, Pingxi Village, Pingdi Town, Longgang District, Shenzhen, China.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Sundays QC 05013: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Sundays QC 05013 w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Sundays QC 05013 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Sundays QC 05013!