Kabel i przejściówka VCOM кабель DVI - DVI 5м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Kabel i przejściówka VCOM кабель DVI - DVI 5м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 185 895.00 zl.
przewód, DVI - DVI, 5 m
Cechy
Podstawowe VCOM кабель DVI - DVI 5м
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
? Długość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
VCOM кабель DVI - DVI 5м
Producent: VCOM International Ltd. 1/2f, Building D, Youke business center, Kexin road, Tangxia, Tianhe district, Guangzhou, China.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka VCOM кабель DVI - DVI 5м : właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia kabla i przejściówki VCOM кабель DVI - DVI 5м w całości są poprawne.

Jeśli decyzję kupić kabel i przejściówkę VCOM кабель DVI - DVI 5м w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w parametrach kabla i przejściówki VCOM кабель DVI - DVI 5м !