Sprzęt spawalniczy Watt MMA 160 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Sprzęt spawalniczy Watt MMA 160
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 201 525.00 zl.
falownik, MMA, średnica elektrody 1.5-4 mm prąd wyjściowy 20-160 A płynna regulacja prądu napięcie zasilania 220 W pobór mocy 5.3 kw napięcie biegu jałowego 56 W klasa izolacji: B, waga 8 kg
Cechy
Podstawowe Watt MMA 160
? Typ
? Metody spawania
? Średnica elektrody (min.)
? Średnica elektrody (maks.)
? Minimalny prąd wyjściowy
? Maksymalny prąd wyjściowy
? Regulacja prądu
? Pobór mocy
? Napięcie biegu jałowego
? Napięcie zasilania
? Klasa izolacji
? Klasa ochrony
Cechy Watt MMA 160
? Uchwyt
? Zabudowa
Wymiary i waga Watt MMA 160
? Szerokość
? Wysokość
? Głębokość
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Watt MMA 160
Producent: ООО \"Эс Пи Ай Инструмент\" (импортер). Минская обл., Минский район, Западная окраина, д. Малиновка, д. б/номера, к. 85.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt sprzęt spawalniczy Watt MMA 160: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia sprzętu spawalniczego Watt MMA 160 w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić sprzęt spawalniczy Watt MMA 160 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości sprzętu spawalniczego Watt MMA 160!