Sprzęt spawalniczy Watt MMA 200 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Sprzęt spawalniczy Watt MMA 200
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 631 745.00 zl.
falownik, MMA, średnica elektrody 1.5-4 mm prąd wyjściowy 30-180 A płynna regulacja prądu napięcie zasilania 220 W pobór mocy 7 kw napięcie biegu jałowego 62 W klasa izolacji: B, waga 8 kg
Cechy
Podstawowe Watt MMA 200
? Typ
? Metody spawania
? Średnica elektrody (min.)
? Średnica elektrody (maks.)
? Minimalny prąd wyjściowy
? Maksymalny prąd wyjściowy
? Regulacja prądu
? Pobór mocy
? Napięcie biegu jałowego
? Napięcie zasilania
? Klasa izolacji
? Klasa ochrony
Cechy Watt MMA 200
? Uchwyt
? Zabudowa
Wymiary i waga Watt MMA 200
? Szerokość
? Wysokość
? Głębokość
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Watt MMA 200
Producent: ООО \"Эс Пи Ай Инструмент\" (импортер). Минская обл., Минский район, Западная окраина, д. Малиновка, д. б/номера, к. 85.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt sprzęt spawalniczy Watt MMA 200: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia sprzętu spawalniczego Watt MMA 200 na sto procent odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić sprzęt spawalniczy Watt MMA 200 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości sprzętu spawalniczego Watt MMA 200!