Grzejnik Watt WGH-2010 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Grzejnik Watt WGH-2010
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 631 745.00 zl.
konwektor, moc ogrzewania 2000 W regulacja temperatury, montaż na ścianie, automatyczne wyłączanie: w przypadku przegrzania
Cechy
Podstawowe Watt WGH-2010
Typ
? Moc ogrzewania
Funkcjonalność Watt WGH-2010
? Regulacja temperatury
? Zegar
? Opcje montażu
Cechy Watt WGH-2010
? Automatyczne wyłączanie
? Schowek na przewód
Wymiary i waga Watt WGH-2010
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Watt WGH-2010
Producent: ООО \"Эс Пи Ай Инструмент\" (импортер). Минская обл., Минский район, Западная окраина, д. Малиновка, д. б/номера, к. 85.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt grzejnik Watt WGH-2010: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia grzejnika Watt WGH-2010 w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić grzejnik Watt WGH-2010 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości grzejnika Watt WGH-2010!