Segway iBoard Stealth 8 + Smart APP в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 069 035.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 700 W, obciążenie do 130 kg prędkość do 15 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 20 km głośniki, zielony, złoty, czerwony, pomarańczowy, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe iBoard Stealth 8 + Smart APP
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Zabudowa
? Kolor
Wymiary i waga iBoard Stealth 8 + Smart APP
? Szerokość
? Głębokość
? Wysokość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
iBoard Stealth 8 + Smart APP

Podany produkt segway iBoard Stealth 8 + Smart APP: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia segwaya iBoard Stealth 8 + Smart APP w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić segwaya iBoard Stealth 8 + Smart APP w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył błąd w właściwości segwaya iBoard Stealth 8 + Smart APP!