Maska spawalnicza mitech black carbon в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Maska spawalnicza mitech black carbon
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 673 055.00 zl.
Okno: 90х40 mm Przejrzystość w незатемненном stanie: DIN 4 Regulacja ściemniania: od DIN 9 do DIN 13 Czas zadziałania (zamykanie): do 1/30000 sek. Czas reakcji na otwieranie (płynna regulacja): 0,1 – 1 s. Regulacja płynna temperatura Pracy: od -5C do +55C Waga: 480g
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
mitech black carbon

Podany produkt maska spawalnicza mitech black carbon: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia maski spawalniczej mitech black carbon w całości są poprawne.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą mitech black carbon w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości maski spawalniczej mitech black carbon!