Maska spawalnicza solaris щиток сварщика с самозатемняющимся asf600s в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 495 720.00 zl.
Opt.klasa 1 2 1 2 pole widzenia 98х44 Zaciemnienie: w ciemna. światło. stanie DIN 9-13 3.5 Filtr 110х90х9 mm
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
solaris щиток сварщика с самозатемняющимся asf600s
Producent: SKIPFIRE LIMITED. 1070, Nicosia, Romanou, 2, tlais tower, 6 floor, office 601, Кипр
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt maska spawalnicza solaris щиток сварщика с самозатемняющимся asf600s: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia maski spawalniczej solaris щиток сварщика с самозатемняющимся asf600s w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą solaris щиток сварщика с самозатемняющимся asf600s w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli niedokładność w parametrach maski spawalniczej solaris щиток сварщика с самозатемняющимся asf600s!