Maska spawalnicza AND eland x801 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Maska spawalnicza AND eland x801
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 805 545.00 zl.
Spawalniczy maska z polietylenu. Kolor: czarny, niebieski, szary, czerwony. Płynna regulacja pałąka na głowę (2 stopnie swobody). Ochronne płyty standardowe (110х90 mm). Rozmiar kasety (filtra): 110х90х10 mm. Просмотровое okno: 98х43 mm. Stopień zaciemnienia: DIN 4 / 9-13. Regulacja czułości i zaciemnienia. Temperatura pracy: - 5 stopni Celsjusza do +55 stopni Celsjusza. Waga: 500 g.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
AND eland x801

Podany produkt maska spawalnicza AND eland x801: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia maski spawalniczej AND eland x801 absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić maskę spawalniczą AND eland x801 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w właściwości maski spawalniczej AND eland x801!